Kredīts pret auto ķīlu


Kad steidzami vajag naudu, kredīts pret auto ķīlu var palīdzēt. Saņem naudu 1 dienas laikā un turpini lietot savu automašīnu. Ieķīlājot auto, Tu vari turpināt to lietot, turklāt naudu saņemsi jau 1 dienas laikā. Piesakies kredītam pret auto tūlīt (bez maksas) un saņem atbildi jau pēc 30 minūtēm. (Procentu likmes parasti ir zemākas nekā ātrajiem kredītiem).

Kas ir kredīts pret auto ķīlu?

Aizdevums pret auto ķīlu ir finanšu pakalpojums, kas ļauj saņemt līdz pat 90% no automašīnas novērtējuma vienas darba dienas laikā. Saņem naudu un brauc ar savu auto arī turpmāk! Piesakies aizdevumam no 700 eiro līdz 15000 eiro ar atmaksas termiņu no 3 mēnešiem līdz 5 gadiem internetā. Ja vēlies iegādāties auto uz parāda – kredītā vai līzingā, aplūko auto līzinga sadaļu.

Auto kredīta izmaksas ir atkarīgas, galvenokārt, no 5 faktoriem:kredīts pret auto ķīlu

  •  auto novērtējuma vērtības;
  •  aizdevuma atmaksas termiņa;
  •  kredīta summas;
  • aizņēmēja kredītreitinga un ienākumiem;
  • pašreizējām saistībām.

Ikmēneša kredītmaksājumu vari samazināt, izvēloties aizdevumu ar ilgāku atmaksas termiņu. Savukārt kopējās aizdevuma izmaksas būs zemākas, ja aizņemsies uz īsāku laiku. Detalizētāku informāciju par izmaksām, vari uzzināt, piesakoties kredītam.

Kā praktiski ieķīlāt auto?

Auto ieķīlāšana “uz papīra” Latvijā iri jauns pakalpojums, taču pasaulē tas darbojas jau vairākus gadu desmitus. Pati procedūra ir salīdzinoši vienkārša un kredītņēmējiem ir jāveic trīs soļi:

  • piesakies kredītam pret auto;

Piesakoties aizdevumam, Tev būs jāazipilda vienkārša anketa, kurā jānorāda savs vārds, personas kods, auto reģistrācijas numurs un sava kontaktinformācija. Atbildi par kredīta pieejamību saņemsi 30 minūtēs. Pozitīva lēmuma gadījumā varēsi apstiprināt piekrišanu līguma nosacījumiem uzņēmuma birojā. Saskaņā ar Latvijas likumdošanu Tev ir tiesības piedāvāt veikt izmaiņas līguma nosacījumos.

  • apstiprini galvojuma pilnvaru CSDD;

Pēc līguma parakstīšanas uz Ceļu satiksmes drošības direkciju tiks nosūtīta pilnvara, lai reģistrētu tavu auto kā nodrošinājumu kredīta saņemšanai.

  • saņem naudu

Pēc tam, kad parakstīta pilnvara viss svarīgākais jau ir nokārtots. Atliek vien gaidīti naudas saņemšanu kontā. Visātrāk naudu saņemsi, ja Tev ir bankas konts Nordea, Swedbank, Citadele vai DNB bankā.

Kādi ir priekšnoteikumi kredīta saņemšanai?

Ievadā jau norādījām, ka kredīts pret auto ķīlu ir pieejams ikvienam auto īpašniekam, kura auto nav vecāks par 20 gadiem un ir tiesīgs pārvietoties pa Latvijas autoceļiem (OCTA, tehniskā apskate). Ja vēlies aizņemties virs 5000 eiro, tad uz kredīta noformēšanas laiku būs jāiegādājas derīga KASKO apdrošināšana. Šo pakalpojumu parasti izvēlas cilvēki, kam vajadzīgs kredīts bez banku starpniecības vai vajadzīga lielāka naudas summa. Aizdevums pret automašīnu tiek piešķirts izvŗērtējot ķīlas vērtību, aizdevuma summu, kredītvēsturi un ienākumus. Ja neesi pārliecināts par aizņemšanās iespējām, aizpildi anketu un gaidi atbildi savā epastā. Aizdevēja pārstāvji izvērtē visus saņemtos pieteikumus. [/learn_more]

Cik maksā pieteikšanās aizdevumam? Pieteikums kredītam pret automašīnu ir bez maksas, taču, lai apstiprinātu līgumu Tev būs jāpārskaita 0,01 eur uz uzņēmuma bankas kontu. Šī procedūra ļauj pārliecināties, ka pieteikuma iesniedzējs ir tas par ko uzdodas, kā arī nodrošina, ka nauda tiek pārskaitīta uz pareizo kontu. Papildus tam ņem vērā, ka, dodoties uz CSDD, Tev būs jāsamaksā valsts nodeva (~30 eur) par pilnvaras noformēšanu.

Vai auto var ieķīlāt, ja ir nenomaksāts līzings? Vairumā gadījumu kredīts pret auto ķīlu netiek izsniegts klientiem, kuriem ir nenomaksāts finanšu līzings, tomēr ir izņēmumi. Ja līzings ir maksāts jau ilgāku laiku un atlikusī summa ir neliela, Tu iespējams varēsi saņemt aizdevumu. Pozitīva lēmuma gadījumā daļa no piešķirtā kredīta būs obligāti jāizmanto, lai nomaksātu atlikušo līzinga summu. Ar pārējo aizņēmumā saņemto naudu varēsi darīt, ko vēlies.

Kā atmaksāt kredītu pret auto? Pats vienkāršākais un ērtākais veids kā atmaksāt kredītu ir pārskaitīt naudu uz uzņēmuma bankas kontu no savas internetbankas. Naudas pārskaitījumu vari veikt arī no savas bankas filiāles, taču jārēķinās, ka par to būs jāmaksā komisijas maksa (saskaņā ar bankas cenrādi). Lai nenokavētu kredīta atmaksas termiņu, katru mēnesi e-pastā vai savā mobilajā telefonā saņemsi atgādinājumu. Tas ir ērti un palīdz izvairīties no maksas par savu aizmāršību.

Svarīgi – Tu vari atmaksāt kredītu arī ātrāk, turklāt bez jebkāda līgumsoda vai soda sankcijām. Atmaksā naudu ātrāk un ietaupi. Šāda iespēja ir noteikta Latvijas likumdošanā.

Kopumā kredīts pret auto ķīlu var būt izdevīgs un ērts pakalpojums cilvēkiem, kas vēlas saņemt lielāku aizdevumu. Nemaksātājiem jārēķinās, ka, nepildot līgumsaistības, pastāv iespēja zaudēt savu transporta līdzekli. Lai darījums būtu izdevies, izvērtē savas finansiālās iespējas un aizņemies atbildīgi.

© Auto Kredīti un līzings internetā