Kredīti internetā


Patēriņa kredīti internetā ļauj aizņemties bez ķīlas. Aizdevums pirmajai iemaksai vai lielāku mērķu īstenošanai. Izvērtē savas finansiālās iespējas. Aizņemies atbildīgi.

Uzņēmums* Akcija Vecums Procentu likme (GPL) Izskata pieteikumu Aizdevums līdz Termiņš Saņemt naudu
Samazināti procenti 20 -75 no 5,9% 15 minūtes 15000 € līdz 7 gadiem aprēķināt līzingukalkulators
0% noformēšanas komisija 20-75 no 15% 30 minūtes 5000 € līdz 6 gadiem aprēķināt līzingukalkulators
20 – 75 no 44,5% 15 minūtes 7000 € līdz 5 gadiem aprēķināt līzingukalkulators
20-75 no 7% 15 minūtes 5000 € līdz 5 gadiem aprēķināt līzingukalkulators

* Visātrāk naudu saņemsi, ja Tev un aizdevējam ir konts vienā un tajā pašā bankā.

Kur atrodami citi uzņēmumi, kas var aizdot naudu pirmajai iemaksai ?

Mēs esam šeit ievietojuši tikai dažus aizdevējus. Ja vajadzīga lielāka izvēle – plašāks kredītu salīdzinājums pieejams šeit.

Kuri kredīti internetā ir izdevīgākie?

Atbilde uz šo jautājumu ir atkarīga no tavām vajadzībām. Ja vajadzīgs īstermiņa kredīts uz laiku līdz 1 mēnesim, tad izvēlies uzņēmumu, kas jaunajiem klientiem aizdod naudu bez procentiem. No otras puses, ja gribi aizņemties lielāku summu vai arī vienkārši naudas atmaksai vajadzīgs ilgāks termiņš, tad noderīgāki būs citi piedāvājumi. Daži aizdevēji aizdod naudu uz laiku līdz 1 gadam, 2 gadiem vai pat 5 gadiem. Pirms aizņemies ņem vērā, ka kredīti internetā ir pavisam reāli finanšu darījumi un arī sekas, nepildot saistības, ir pavisam reālas. Uzņēmumi, kuru piedāvājumā ir kredīts līdz 1000 eiro vai mazāk parasti prasa augstākās procentu likmes.

Kā atmaksāt aizdevumu?

Visērtāk atmaksāt kredītus internetā ir pārskaitot naudu uz kreditora bankas kontu no savas internetbankas. Lai nauda sasniegtu adresātu savlaicīgi, ir svarīgi veikt maksājumu vismaz 1 – 2 darba dienas pirms termiņa beigām. Ja pēkšņi rodas problēmas ar aizdevuma savlaicīgu atmaksu, vari izmantot iespēju pagarināt kredīta termiņu. Šādu pakalpojumu piedāvā gandrīz visi uzņēmumi, taču jārēķinās, ka tas būs par maksu. Klienti, kuri nepilda kredīta līgumus ir spiesti rēķināties ar soda sankcijām un sava vārda iekļaušanu kādā no parādnieku melnajiem sarakstiem. Atceries – problemātiskiem klientiem auto līzings un operatīvais līzings reti, kad tiek piešķirts. Aizņemieties atbildīgi.

© Auto Kredīti un līzings internetā