Auto līzings


Auto līzings ir pakalpojums, kas ļauj iegūt savu sapņu auto jau 1 – 2 darba dienu laikā līdz 17000 eiro.  Piesakies līzingam un katru mēnesi maksā aizdevējam fiksētu summu. Auto līzinga termiņa beigās Tu kļūsi par 100% auto īpašnieku. Otrs variants – auto kredīts vai kredīti internetā  – aizņemties naudu, nopērc automašīnu uz sava vārda un katru mēnesi maksā fiksētu summu. Izvērtē savas finansiālās iespējas. Aizņemies atbildīgi.

līzinga pieteikums

Kam ir pieejams auto līzings ?

Tu vari pretendēt uz auto līzingu, ja atbilsti šādiem kritērijiem:

✓ esi vecumā no 18 līdz 75 gadiem;

✓ ir deklarēta dzīves vieta Latvijā;

✓ ir konts kādā no bankām Latvijā;

✓ + tiek vērtēta  kredītvēsture (info. parādnieku reģistros).

Kā notiek līzinga saņemšana ?

Viss process no brīža, kad atrodi savu kāroto auto, līdz brīdim, kad vari sēsties pie savas automašīnas stūres ietver piecas, secīgas fāzes:

  • piesakies līzingam un aizpildi anketu;auto līzings
    (Uzņēmuma speciālisti paši sazināsies ar pārdevēju (fiziska vai juridiska persona), lai noteiktu automašīnas vērtību.)
  • saņem atbildi par auto līzinga pieejamību;
  • apstiprini aizdevuma līgumu elektroniski vai uzņēmuma birojā;
  • samaksā auto īpašniekam pirmo iemaksu vismaz 10% apmērā (ja tāda tiek prasīta);
    (Pēc naudas saņemšanas auto īpašnieks dodas uz CSDD un reģistrē Tevi kā auto turētāju. Tiklīdz tas ir izdarīts, pārdevējs savā kontā saņem atlikušos 90% no auto vērtības.)
  • Apsveicam ! Tagad vari sēsties savā jaunajā auto un braukt.

Aprakstītais auto līzings jeb finanšu līzings ir pats izplatītākais no veidiem, kā  Latvijas iedzīvotāji tiek pie sava auto. Katrā individuālā gadījumā procedūra var nedaudz atšķirties. Ne visiem ir bagāti vecāki vai darbs ar ļoti augstiem ienākumiem, taču auto ir vajadzīgs, lai tiktu uz darbu, aizvestu bērnus uz skolu vai vienkārši atpūstos. 

Cik lielu summu es varu saņemt ?

Šobrīd auto līzings ļauj iegūt aizdevumu no 700  līdz 17000 eiro, uz laiku no 3 mēnešiem līdz 5 gadiem. Piesakoties šim pakalpojumam, ir jārēķinās, ka pašam būs jānodrošina vismaz 10% līdzfinansējums (skat. līzinga salīdzinājumu tabulu). Ja vēlies nākotnē ik mēnesi maksāt mazā, ir vērts pacensties un sākotnēji iemaksāt lielāku summu.

Auto vajag steidzami un vajag papildus naudu pirmajai iemaksai ? Noderīgs varētu būt aizdevums bankā vai autokrediti.lv apkopotie risinājumi, kas ļauj pieteikties kredītam internetā. Svarīgi – rūpīgi izvērtē savas finansiālās iespējas un aizņemies atbildīgi.

Līzinga procentu likmes

Atšķirībā no daudziem citiem finanšu pakalpojumiem, auto līzings paredz individuālu pieeju katram klientam. Tas nozīmē, ka precīzu procentu likmi un līzinga izmaksas var uzzināt tikai piesakoties aizdevumam internetā. Ņem vērā – procentu likmes apmēru ietekmēs tādi faktori kā (1) pirmās iemaksas lielums, (2) auto līzinga apmērs un termiņš, (3) tavi ienākumi un (4) kredītvēsture. Līzinga maksājuma grafiks tiek izveidots, izmantojot anuitātes metodi, kas nozīmē, ka katru mēnesi varēsi maksāt vienādu summu. (Auto kredīta pamatsummas un procentu maksājumu summa būs nemainīga visu līzinga periodu). Piesakoties aizdevumam, ir jārēķinās, ka līzinga uzņēmums patur tiesības nepaskaidrot kredīta atteikuma iemeslu. Izņēmums – gadījumi, kad līzings tiek atteikts, pamatojoties uz informāciju, kas apkopota par Tevi parādnieku reģistros.

Auto līzinga noformēšanas izmaksas

Pieteikšanās kredītam ir BEZ MAKSAS. Uzzini, uz kādiem noteikumiem vari saņemt auto līzingu, izlietojot 0,00 eur. Ja saņemtais līzinga piedāvājums Tevi apmierina, tad nākamais solis ir līguma parakstīšana. Apstiprinot līgumu elektroniski, Tev būs jāpārskaita uz aizdevēja bankas kontu 1 eiro cents. Šī reģistrācijas maksas ir paredzēta, lai pārliecinātos, ka esi patiesais konta īpašnieks un aizdevējs varētu saņemt precīzu konta numuru. Otrā izmaksu pozīcija ir saistīta ar Ceļu satiksmes drošības direkciju(CSDD). Brīdi, kad auto pārdevējs dodas uz CSDD, lai pārreģistrētu auto uz tavu vārdu, ir jāmaksā valsts nodeva ~ 30 eiro. Tu vari ietaupīt uz auto pārreģistrāciju, ja vienosies ar pārdevēju, ka viņam ir jāsedz šīs izmaksas.  Aizņemies atbildīgi.

Izdevīgs auto kredīts un līzings internetā