Provento


Uzņēmums Provento ir viens no pazīstamākajiem un reizē arī vecākajiem lietotu auto tirdzniecības plačiem Latvijā. Savu atpazīstamību tas lielā mērā ir iemantojis ar sava vadītāja – Uģa Vītola piedalīšanos TV raidījumā Zebra. Nevar gan noliegt, ka šāda atpazīstamība pati par sevi nevarētu nodrošināt uzņēmuma pastāvēšanu jau vairāk kā 18 gadus.

Ar ko nodarbojas Provento ?

SIA “Provento” sevi pozicionē kā mazlietotu, ne pārāk dārgu auto importētāju no Rietumeiropas unprovento eksportētāju, piedāvā arī pieņemt pārdošanā jūsu lietoto auto, noformē dokumentus, maina un pārdod riepas, uzstāda auto signalizāciju, remontē un restaurē auto, kā arī piedāvā OCTA un KASKO apdrošināšanu.

Provento piedāvātie auto vairumā gadījumu nav lētāki kā privātpersonu sludinājumos atrodamie, tomēr auto iegāde no uzņēmuma vismaz formāli ir nedaudz drošāka. Auto tirgotājs ir ieinteresēts ilgtermina darbībā un slikta slava mūsdienās izplatās zibens ātrumā (palasiet atsauksmes internetā). No otras puses, auto pirkšana no privātpersonas ir lētāka, pie nosacījuma, ka spējiet objektīvi novērtēt automobiļa patieso stāvokli.

Ieteikums – pirms auto iegādes, veiciet tā diagnostiku sevis izvēlētā autoservisā, pie uzticamiem speciālistiem.

Vai ir vērts pirkt lietotu auto ?

Nav noslēpums, ka jauns auto zaudē 20% – 30% no savas vērtības tiklīdz ir izripojis no auto salona, turklāt aptuveni 70% Latvijas iedzīvotāju nevar atļauties iegādāties jaunus auto. Jaunas automašīnas parasti izvēlas uzņēmumi, jaunbagātnieki vai arī tie, kas nespēj psiholoģiski iedomāties sevi sēžam auto, ar kuru kāds cits jau iepriekš ir braucis.

Ja tomēr nosliecaties par labu lietotam auto, cenā virs 1500 Ls vai arī esiet gatavi paši pielikt lielākas pūles, lai iegūtu auto, tad vēlamā izvēle būtu auto imports no Rietumeiropas.  Pirmkārt, autoceļi Rietumeiropā ir daudz labākā stāvoklī un, otrkārt, autoīpašnieki daudz rūpīgāk seko mazo vainu novēršanai. Vienlaikus, ja gadās kāda lielāka vaina, autoīpašnieks Rietumeiropā mēģinās no tā tikt vaļā, jo auto remonts tur izmaksā pārlieku dārgi. Atbildot apstiprinoši atliek divi varianti – (1) doties auto meklējumos pašam, (2) izmantot Provento vai jebkura cita auto importētāja pakalpojumus. Protams, būs jāmaksā attiecīga komisija, taču varēsiet izvēlēties sev attiecīgas markas, stāvokļa un cenas auto. Provento piedāvā pasūtīt auto internetā, bet savā draugu vai paziņu lokā gandrīz 100% ir iespējams atrast kādu, kas pats nodarbojas vai pazīst kādu privātpersonu, kas nodarbojas ar lietotu auto atdzīšanu no Vācijas, Austrijas, Francijas vai kādas citas “vecās Eiropas” valsts. Ja pašam nepietiek līdzekļu, lai iegādātos auto jau tagad, bet ļoti vajag, varat pieteikties auto līzingam. Pieteikšanās ir bez maksas un atbildi saņemsiet 30 minūtēs. Kas zina, varbūt ar savu jauno auto iegūsiet jau tuvāko dienu laikā.

Provento kontakti

Uzņēmums Provento atrodas Rīgā, Biķernieku ielā 58 un strādā katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz plkst. 18.00.

© Auto Kredīti un līzings internetā