Noteikumi


Mājas lapas izmantošanas noteikumi

Paldies, ka apmeklē “autokrediti.lv“. Tu esi mums svarīgs. Turpinājumā piedāvājam iepazīties ar vietnes izmantošanas noteikumiem.

1. Mājas lapas “autokrediti.lv” dizains, grafiskais un tehniskais noformējums, kā arī saturs un teksts ir “autokrediti.lv” īpašums un nevar tikt kopēts, izplatīts, lejupielādēts, drukāts,  pārpublicēts vai pārdots ne pilnīgi, ne daļēji. Tajā pašā laikā jūs varat izmantot šeit ievietoto informāciju privātiem, nekomerciāliem mērķiem.

2. Mājas lapas saturam ir tikai informatīvs raksturs un tas var tikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma. “Autokrediti.lv” regulāri atjauno informāciju un pārbauda tās saturu, taču 100% precizitāte nevar tikt garantēta. Izmantojot mājas lapā ievietoto informāciju, ir svarīgi paturēt prātā, ka šeit ievietotā informācija var būt nepilnīga vai neprecīza. Mēs neuzņemamies atbildību par sekām, kas var rasties no šeit ievietotās informācijas izmantošanas.

3. Mēs neko nepārdodam, taču mājas lapa var saturēt atsauces (teksta saites vai cita veida saites), uz kurām noklikšķinot jūs varat nokļūt trešo pušu vietnēs. Norādītas preču vai pakalpojumu cenas var neatspoguļot nosacījumus, kas tiek piemēroti jauniem darījumiem. Pretrunu gadījumā par pareizu ir jāuzskata tā pakalpojuma vai preces cena, izmantošanas noteikumi vai citi nosacījumi, kas norādīti oficiālā izplatītāja mājas lapā. Jūsu pienākums ir pašiem pārliecināties par pakalpojuma vai preces cenas vai izmantošanas nosacījumu atbilstību jūsu vajadzībām.

4. “Autokrediti.lv” neuzņemas atbildību par sekām vai bojājumiem, kas var rasties, apmeklējot trešo pušu saites, kas pieejamas, noklikšķinot uz attiecībās teksta saites vai attēla. Attiecīgo saišu ievietošana nenozīmē, ka mēs atbalstam, piekrītam vai iesakam šo vietņu saturu.

5. Mājas lapas apmeklētāji nedrīkst izmantot šo mājas lapu, lai reklamētu pakalpojumus, kas tiešā vai pastarpinātā veidā konkurē ar “autokrediti.lv”.

6. Mēs neuzņemamies atbildību un negarantējam mājas lapas 100% pieejamību jebkurā dienakts laikā, taču cenšamies to nodrošināt.

7. Dati, kas tiek ievadīti kontaktu formā vai pieprasījuma veidlapā netiek atklāti trešajām pusēm.

Publicēts: 29.06.2013.

© Auto Kredīti un līzings internetā