Nordea auto līzings


Nodea banka piedāvā privātpersonām iegādāties līzingā autmobili vai motociklu uz laiku no 6 līdz 60 mēnešiem. Minimālā līzinga summa ir 4980.05 EUR. Detalizētu informāciju par Nodea piedāvājumu vari uzzināt bankas mājas lapā, bet turpinājumā aplūkosim pašu galveno.

Nordea līzings auto iegādei – kā tas notiek

Izvēloties šo piedāvājumu, ņem vērā, ka Tev ir jābūt vismaz 21 gadu vecam, ar regulāriem, oficiāliem ienākumiem un pozitīvu kredītvēsturi (nedrīksti būt iekļauts parādnieku reģistros). Ja vēlies, lai spēkrats pēc līzinga termiņa beigām paliek tavā rīcībā, jāizvēlas finanšu līzings, nevis operatīvais līzings, kas savā būtībā ir auto noma uz ilgāku termiņu.

Dodoties uz banku līdzi jāņem izziņa no darba vietas par ienākumiem pēdējā pusgada laikā (neattiecas uz Nordea bankas klientiem), oficiāls auto novērtējums (drīkst veikt tikai oficiāli auto vērtētāji). Papildus tam vajadzīgs arī auto pārdevēja piedāvājums vai rēķins, kā arī personu apliecinošs dokuments (pase vai identifikācijas karte). Apstākļos, kad plāno iegādāties automobili, kura vērtība pārsniedz 28,458 eiro ir vajadzīga arī VID izziņa par taviem ikmēneša ienākumiem.

Pērkot auto uz nomaksu, Tev būs jānodrošina līdzfinansējums (20% lietotam auto, 10% jaunam auto). Slēdzot līgumu varēsi izvēlēties fiksētu vai mainīgu procentu likmi. Pieejamā valūta – eiro. Komisijas maksa par dokumentu noformēšanu nepārsniegs 1,5% + PVN no auto cenas. Tiesa, jāņem vērā, ka minimālais komisijas apmērs ir 142,29 EUR + PVN.

Kādiem kritērijiem ir jāatbilst manam auto ?

Diemžēl vai par laimi Nordea piedāvā finansējumu tikai tiem auto, kuru vecums nepārsniedz 10 gadus (līzinga atmaksas pēdējā dienā). Tu drīksti pirkt auto no jekbura autotirgotāja, citas juridiskas vai fiziskas personas, bet, ja tā ir lietota automašīna, tad tai ir jābūt reģistrētai uz pārdevēja vārda.

Iegādājoties auto, lūdzu ņem vērā, ka ar auto nopirkšanu viss vēl nebeidzas. Auto tehniskā apkope, degvielas un remontu izmaksas ilgākā laika periodā var sasniegt daudz lielāku apmēru nekā sākotnēji plānots. Lai nerastos grūtības nākotnē, aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt parādu līgumā noteiktajā termiņā.

© Auto Kredīti un līzings internetā