Lietots auto līzingā


Absolūti lielākā daļa Latvijas automašīnu īpašnieku nav pirkuši jaunu automobili. Lietots auto līzingā ir izvēle Nr. 1 ikvienam normāli domājošam cilvēkam, kam ir ierobežots budžets, bet vajadzīgs savs auto. Ja Tev tāpat kā mums visiem ir vajadzīgs lietots auto, tad esi pareizajā vietā.

Lietots auto līzingā 1 dienā

Lai iegādātos lietotu automobili līzingā ir vajadzīga griba un pareizais aizdevējs. Šobrīd Tu vari dabūt naudu kredītā (līdz pat 10 000 Ls) 1 – 2 darba dienu laikā. Aizpildi pieteikumu internetā un ietaupi laiku un naudu.

lietots auto uz nomaksu nopirkt
 

Piesakoties aizdevumam, Tu saņemsi atbildi mazāk kā pusstundas laikā. Aizpildot pieteikumu tiks prasīta tikai pati svarīgākā informācija par tevi un sapņu automašīnu. Saņemot atbildi, Tu uzzināsi a) savas iespējas, b) kredīta atmaksas grafiku, c) visas izmaksas. Ja aizdevuma piedāvājums tevi apmierina, paraksti līgumu un katru mēnesi maksā noteiktu summu. Šis ir ātrākais veids kā tikt pie sava auto jau no 18 gadiem.

Kurš var saņemt aizdevuma auto iegādei ?

Lietots auto gandrīz ikvienam ir pirmais auto. Naudas aizdevumu var saņemt visi tie Latvijas iedzīvotāji, kas atbilst šādiem kritērijiem:

  • ir regulāri, pārbaudāmi ienākumi; 
  • ir pozitīva kredītvēsture (nav iekļauti parādnieku reģistrā); 
  • ir vismaz 18 gadus veci; 
  • ir nauda pirmajai iemaksai (10% no auto cenas, min. 250 ls). 

Pieteikties aizņēmumam vari 24 stundas diennaktī, taču ņem vērā, ka līzinga pieteikumi tiek izskatīti tikai uzņēmuma darba laikā, t.i. no 8.00 līdz 20.00 un brīvdienās no 10.00 līdz 17.00.

Kādēļ pirkt lietotu auto ? 

Nopirkt jaunu auto var tikai uzņēmumi, kuriem tas ir izdevīgi Latvijas nodokļu politikas dēļ vai cilvēki ar ļoti augstiem ienākumiem. Tomēr reti, kurš nojauš, ka jauns auto, izripojot no salona, zaudē jau 30% no savas vērtības. Iegādāties lietotu auto līzingā šajos apstākļos, ir vienīgā saprātīgā izvēle, jo pretējā gadījumā sanāk mest naudu vējā.

Situācijās, kad auto ir vajadzīgs jau tagad, tā pirkšana uz nomaksu ļauj sadalīt lielu maksājumu daudzos mazākos. Šādā veidā kļūst pieejami pirkumi, kas pretējā gadījumā nemaz nebūtu iespējami. Protams, lietotas automašīnas iegāde bez kredīta ir lētāka, jo par kredītu ir jāmaksā procentu maksājumi. Tajā pašā laikā tikai katrs pats var atbildēt, vai nopērkot auto tagad ieguvumi nav daudz lielāki. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt aizdevumu savlaicīgi.

© Auto Kredīti un līzings internetā