Izdevīgs auto kredīts lietota auto iegādei


Absolūti lielākā daļa automašīnu, kas pārvietojas pa Latvijas autoceļiem ir pirktas lietotas. Mēs neesam tik bagāti, lai pirktu jaunus auto un tas ir pat labi. Pērkot jaunu auto, tas tikko izripojot no auto salona uzreiz zaudē 20% līdz 30% tā sākotnējās pārdošanas vērtības. Ja gribi iegādāties automašīnu, bet pietrūkst nauda, tad auto kredīts lietota auto iegādei, iespējams, ir tas, kas vajadzīgs. Auto pirkšanai nav vajadzīga pirmā iemaksa vai KASKO. Termiņš līdz 6 gadiem. Izvērtē savas finansiālās iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemies atbildīgi.

Pieteikties kredītam lietota auto iegādei

auto kredīts lietotam auto
Aprēķināt aizdevuma izmaksas
 

Ja Tev ir vismaz 18 gadi un vajadzīgi pāris simti vai pāris tūkstoši eiro, lai iegādātos lietotu auto, tad auto kredīts var noderēt. Piesakies kredītam internetā un saņem līdz pat 100% no auto novērtējuma vērtības 24 stundu laikā. Maksimālā summa, ko vari iegūt ir 15000 eur. Trūkstošo naudas summu vari sakrāt, aizņemties no draugiem vai izmantot kādu no patēriņa kredītiem.  Ar visām kredīta izmaksām var iepazīties vēl pirms līguma parakstīšanas.

Kā notiek kredīta izsniegšana ?

Auto pārdevējs var būt gan fiziska persona (draugs, paziņa, nezināms pārdevējs), gan juridiska persona (auto dīleris, darba vieta, kāds cits uzņēmums). Kad esi atradis savu auto,  esi izpētījis to no A līdz Z un izbraucis, tad ir laiks pāriet pie darījuma noslēgšanas. Auto kredīts lietota auto iegādei sevī tradicionāli ietver sekojošus soļus (skat. zemāk), bet katrā individuālā gadījumā var atšķirties.

  1. piesakies līzinga kredītam internetā (skat. informāciju iepriekš); lietots auto kredīts
  2. uzņēmums sazinās ar pārdevēju un nosaka auto vērtību;
  3. pircējs saņem kredīta piedāvājumu savā epastā (~30 minūtes pēc novērtēšanas);
  4. līguma parakstīšana elektroniski vai uzņēmuma birojā;
  5. samaksā auto pārdevējam 10% no automašīnas vērtības (ja tāda tiek prasīta);
  6. auto pārdevējs dodas uz CSDD un reģistrē Tevi kā automašīnas turētāju. 
  7. uzņēmums pārskaita auto pārdevējam atlikušos naudu. 

Atkarībā no tavām vēlmēm, vari saņemt auto līzingu uz laiku no 3 mēnešiem līdz 5 gadiem. Minimālā kredīta summa ir 200 eiro, bet maksimālā 15`000 eiro. Jārēķinās, ka minimālais līdzfinansējums pērkot gan jaunu, gan lietotu auto ir desmit procenti no auto pirkuma vērtības. Ja izvēlēta automašīna, kuras vērtība ir salīdzinoši neliela, tad daudz izdevīgāki varētu būt jau ievadā minētie patēriņa kredīti. Kredīta procentu likmes apmērs ir atkarīgs no vairākiem faktoriem un tiek noteikts katram klientam individuāli. Precīzas kredīta izmaksas vari uzzināt saņemot aizdevuma līgumu savā epastā.

Ņem vērā – par 100% auto īpašnieku Tu kļūsi tikai tad, kad būsi pilnībā nomaksājis auto iegādes vērtību. Ja vēlies uzreiz kļūt par pilntiesīgu auto īpašnieku, Tev noderēs patēriņa kredīti (skat. linku raksta sākumā).

Kā atmaksāt kredītu ?

Kredīti internetā auto iegādei ir ļoti ērts finanšu pakalpojums, kas ļauj saņemt naudu pat neizejot no mājas. Visērtāk un arī izdevīgāk atmaksāt auto kredītu, ir pārskaitot naudu no savas internetbankas. Izmantojot šo varintu, nav jādodas uz bankas filiāli, jāstāv rindās un jāmaksā komisijas maksa par naudas pārskaitījumu.Veicot naudas pārvedumu, ir svarīgi ievērot precizitāti, jo pretējā gadījumā nauda savu adresētu nesaņems savlaicīgi. Aizņemieties atbildīgi.

© Auto Kredīti un līzings internetā