Izdevīgākais auto līzings ar zemiem procentiem


Auto līzings ļauj braukt ar auto tūlīt, bet samaksāt par automašīnu pakāpeniski. Vienīgais trūkums – kamēr auto nav izpirkts, automašīna skaitās līzinga devēja (banka, uzņēmums) īpašums. Ja tiek kavēti maksājumi aizdevējs ir tiesīgs konfiscēt līzinga priekšmetu un visa nauda ir vējā. To ļoti spilgti varēja novērot ekonomiskās krīzes laikā, kad bankas atņēma daudzas automašīnas, pārdeva tās izsolē vai pārdeva pašas tālāk uz Rietumeiropas valstīm.

Izdevīgākais auto līzings bez ķīlas un banku starpniecības – nauda 1 dienā

auto kredīts lietotam auto
Aprēķināt aizdevuma izmaksas >>
 

Šobrīd tirgū situācija ir mainījusies un tā vietā, lai paļautos uz banku žēlastību ikviens var pieteikties auto līzinga kredītam internetā. Izvēlies auto, kas patīk, aizpildi pieteikuma anketu un saņem atbildi par sev pieejamo finansējumu aptuveni 30 minūšu laikā (pēc auto novērtēšanas). Šādā veidā vari saņemt gan 500 Ls,  gan 5000 Ls, gan 10000 Ls. Saņem naudu un nopērc auto, kas patīk. Svarīgi – lai iegādātos auto, Tev vajadzēs nodrošināt 10% līdzfinansējumu. Šī prasība šobrīd ir universāla un ieviesta, lai atsijātu tos klientus, kas vēlas aizņemties mirkļa iegribu vadīti, bet patiesībā to nemaz nevar atļauties.

Ja brīvi līdzekļi nav pieejami un no tuviniekiem nevari aizņemties, tad vari izmantot kādu no patēriņa kredītiem. Jaunajiem klientiem, kas iepriekš nav aizņēmušies tiek piedāvāti īpaši nosacinājumi, t.sk. kredīts bez procentiem uz 1 mēnesi. Ir vērts aplūkot.

Kā samazināt komisijas maksas un procentu maksājumus

Izdevīgākais auto līzings  parasti tiek piedāvāts komercbankās, taču jārēķinās, ka uz to var pretendēt tikai tie, kam ir absolūti tīra kredītvēsturi, regulāri (virs vidējā) ienākumi, zemas vai nekādas kredītsaistības un pastāvīga darba vieta. Ja izvēlēts operatīvais auto līzings (ilgtermiņa auto īre), tad katru mēnesi būs jāmaksā vienāda naudas summa, bet līguma termiņa beigās auto paņems banka. Turpretim finanšu līzings būs dārgāks, bet ļaus līguma termiņa beigās iegūt auto savā īpašumā.

Kopumā visizdevīgākais auto līzings ar zemākiem procentiem būs pieejams klientiem, kas atbilst visām iepriekš minētajām prasībām. Vēl zemākus procentus var iegūt, ja izvēlas ilgāku līzinga atmaksas termiņu, taču ir jārēķinās, ka tas automātiski nozīmēs, ka kopumā samaksāsi vairāk. Tiesa, ja par katru cenu gribas iegādāties dārgāku auto, tad ilgāks kredīta termiņš ir gandrīz vai vienīgā izvēle kā to realizēt.

Teorētiski papildus ir iespējams piesaistīt arī galvotāju, kas ir gatavs uzņemties solidāru atbildību, taču šādu iespēju nepiedāvā visi naudas aizdevēji. Aizņemieties atbildīgi.

© Auto Kredīti un līzings internetā