Euro Auto


Uzņēmums Euro Auto specializējas uz RENAULT markas automašīnām, nodrošinot auto tirdzniecību, servisa pakalpojumus, diagnostiku un EuroAutoremontu. Papildus tam euroauto šobrīd sadarbojas arī ar Opel, Dacia un Renault Trucks. 

Kas ir euro auto ?

Uzņēmums “Euro Auto” tika dibināts pirms vairāk kā 20 gadiem (1993. gada 4. martā) Rīgā un jau sākotnēji specializējās uz Renault markas automobiļiem. Atšķirībā no citiem konkurentiem euro auto lielu uzmanību velta arī renault kravas automašīnu apkalpošanai.

Uzņēmuma būtiskākie sasniegumi 

  • 1997. gadā saņemtas dīlera tiesības Renault Trucks tirdzniecībai, servisa apkalpošanai, diagnostikai un remontam;
  • 2005. gadā iegūtas dīlera tiesības Dacia markas automobiļiem.
  • 2010. gadā Euro auto iegūst autorizētā servisa tiesības visām Opel markas pasažieru un vieglo komercauto servisa apkopēm, diagnostikai un remontam.

opel renault trucks dacia renault

Euro Auto kontakti 

Pašlaik firmai euro auto ir izveidotas trīs filiāles, no kurām divas atrodas Rīgā (Skanstes 2a (t.67364554), Raudas 12), bet viena filiāle atrodas Sauriešos (Rudeņi 1). Uzņēmuma reģistrācijas numurs (40003119157)

Kopumā var droši apgalvot, ka, ja gadījusies ķeza ar Renault, Dacia vai Opel markas automobili un esat gatavi maksāt cenu, ko pieprasa oficiālie dīleri, tad euro auto būs pareizā izvēle. Neaizmirstiet, ka uzņēmumā euro auto jūs varat savu auto ne tikai saremontēt, bet iegādāties jaunu automašīnu.

© Auto Kredīti un līzings internetā