DNB līzings


Latvijā reģistrētais uzņēmums SIA “DNB Līzings” (iepriekš DNB Nord līzings) pieder Latvijā reģistrētai, Norvēģijas bankai DNB. Uzņēmums ir saņēmis atbilstošu Patērētāju tiesību un aizsardzības centra izsniegtu licenci, kas ļauj sniegt nebanku kreditēšanas pakalpojumus visā Latvijas teritorijā. Atceries – aizņemies atbildīgi.

Kādus pakalpojumus piedāvā DNB auto līzings ?

Pašlaik uzņēmums Latvijas iedzīvotājiem piedāvā sadarbību četros segmentos:

 • vieglo auto līzings (pieejams gan privātpersonām, gan komersantiem). Iespēja izvēlēties finanšu līzingu (atmaksājot kredītu kļūsi par auto īpašnieku vai operatīvo līzingu (auto ilgtermiņa noma);
 • līzings motocikla iegādei privātpersonām (jābūt sasniegušam 25 gadu vecumu);
 • komertransporta līzings (finansējums uzņēmumiem autoparka izveidei un paplašināšanai);
 • industriālais līzings (uzņēmuma konkurētspējas veicināšanai un attīstīšasnai);
 • faktorings (iespēja nodot debitoru parādus DNB un saņemt tūlītāju samaksu par precēm. Tas ļauj par zināmu samaksu optimizēt naudas līdzekļu apgrozījumu, paātrināt naudas plūsmu).

Līzinga saņemšanas pamatnosacījumi

Klienti, kuri dod priekšroku vieglā auto iegādei izmantojot DNB līzings sniegtos pakalpojumus var iegādāties spēkratu, kas atbilst šādiem kritērijiem:

 • nav vecāks par 18 gadiem (finanšu līzinga atmaksas termiņa beigās);
 • nav vecāks par 7 gadiem (operatīvā līzinga (ilgtermiņa nomas) atmaksas termiņa beigās);

Papildus jārēķinās, ka, piesakoties šim pakalpojumam, aizņēmējam būs jānodrošina 10% līdzfinansējums. Līgumu iespējams noslēgt uz laiku līdz 5 gadiem.

Dodoties parakstīt līgumu līdzi jāņem pase vai ID karte, kā arī līzinga pieteikums, VSAA izziņas pieteikums, auto novērtējums, konta izdruka par pēdējiem sešiem mēnešiem. Apstākļos, kad vajadzīgs aizdevums virs 100 minimālajām mēnešalgām būs vajadzīga arī VID izziņa.

Kādas ir aizdevuma izmaksas ?

Saskaņā ar šobrīd pieejamo informāciju maksa par līzinga noformēšanu ir noteikta 1,5% no līzinga objekta cenas, bet ne mazāka kā 99.60 EUR + PVN. Ja līguma darbības termiņā vēlēsies nodot līzinga atmaksas tiesības citai personai, priekšlaicīgi dzēst saistītabas vai grozīt līguma nosacījumus (pēc savas iniciatīvas) būs jāmaksā papildus. Maksa par jebkuru no šīm iespējām ir jau iepriekš minētie 99,60 EUR + PVN.

DNB auto līzinga finansēšanas nosacījumi (procentu likmes) publiski netiek izpaustas. Lai uzzinātu detalizētākas izmaksas, pieskieties līzingam DNB mājaslapā un gaidiet piedāvājumu savā epastā vai dodieties uz kādu no dnb līzings filiālēm.

Svarīgi – slēdzot līgumu papildus jārēķinās ar auto apdrošināšanas izdevumiem (OCTA un KASKO). Vairāk par izmaksām variet uzzināt pie līzinga devēja.

Kādas ir auto iegādes finansēšanas alternatīvas ?

Latvijā šobrīd darbojas daudzi līzinga uzņēmumi, kas piedāvā iegādāties automašīnu līzingā. Pirms slēgt līgumu septiņas reizes nomēriet un tad grieziet. Aizņemieties atbildīgi. Rūpīgi izvērtējiet savu maksātspēju.

Kontakti un rekvizīti

 • SIA DNB līzings adrese – Skanstes iela 12, Rīga, LV-1013
 • reģ. nr. 40003659898
 • PVN maksātāja nr. LV40003659898
 • PTAC licence Nr. NK-2013-08
© Auto Kredīti un līzings internetā