Autohof


Uzņēmuma “SV Authof” pakalpojumi

Uzņēmums Autohof nenodrabojas ar auto tirdzniecību, taču labprāt saremontēs jūsu Nissan markas automobili. Darbību uzsākot jau tālajā 1996.autohof logo gadā, Autohof ir ieguvis pamatīgu pieredzi un kopš 2009. gadā ir kļuvis arī par Nissan oficālo autorizēto auto servisu. Iegūtās tiesības ļauj veikt garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu jauniem Nissan markas autumobiļiem.

Papildus tam Autohof veic arī attiecīgās auto markas automobīļu – (a) apkopes, (b) garantijas remontu, (c) virsbūves un krāsošanas darbus, (d) rezerves daļu un aksesuāru tirdzniecību, (e) mazgāšanu un ķīmisko tīrīšanu.

Autohof Cenas

Saskaņā ar SIA “SV Autohof” publiski pieejamo servisa cenrādi dārgāk par uzņēmuma pakalpojumu izmantošanu būs jāmaksā Nissan garantijas periodā. Maksa par 1 darba stundu uzņēmuma centrā garantijas automobiļiem ir 24 Ls, savukārt bez garantijas 18,30 Ls. Auto evakuācija Rīgas robežās var izmaksāt līdz 30,5 Ls, bet riepu montāža un balansēšana vieglajam automobilim 15 Ls. Paturiet prātā, ka visām šīm cenām ir tikai informatīva nozīme un tās var neastpoguļot nosacījumus, kas tiek piemēroti Jums pakalpojuma saņemšanas brīdī. Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, ir vērts pirms došanās uz Autohof servisu precizēt visas izmaksas jau iepriekš.

Ja pietrūkst finansējuma auto remontam, ir vērts ielūkoties mūsu sadaļā – kredīti intnernetā (lapas augšpusē). No otras puses, ja vēlies iegādāties jaunu lietotu vai mazlietotu automobili, iespējams, var noderēt automašīnas līzings uz laiku līdz 5 gadiem. Pieteikšanās pakalpojumam noris internetā un atbildi par naudas pieejamību saņemsi mazāk kā 1 stundas laikā (darba dienās).

Autohof kontakti

Uzņēmuma  galvenais birojs atrodas Rīgā, Maskavas ielā 465. Darba laiks darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 18.00, sestdienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00, bet svētdiena uzņēmums ir slēgts. Tālrunis uzziņām – 67186565.

© Auto Kredīti un līzings internetā