Auto līzings bez oficiāliem ienākumiem


Tev ir pastāvīga darba vieta, taču ienākumus gūsti “aploksnē”? Tas ir izdevīgi īstermiņā, jo katra mēneša beigās uz rokas saņem vairāk, taču tam ir arī trūkumi. Auto līzings bez oficiāliem ienākumiem ir iegūstams daudzas reizes grūtāk, sevišķi, ja informācija par ienākumiem neparādās tavā bankas kontā.

Kā iegūt līzingu bez oficiāliem ienākumiem ?

Teorētiski būtu iespējams mēģināt pārliecināt līzinga devēju, ka katru mēnesi “uz rokas” saņem krietni vairāk nekā rakstīts tavā darba grāmatiņā. Ja esi pārliecināts par savām pārliecināšanas spējām, tad doties uz aizdevēja filiāli un runā ar uzņēmuma darbiniekiem klātienē. Saruna pa telefonu nedos nekādus rezultātus, jo visas sarunas mūsdienās tiek ierakstītas un darbinieki neriskēs dot solījumus šādā veidā.

Tajā pašā laikā ir arī laba ziņa. Auto līzings nebūt nav vienīgais variants, kā iegūt naudu, lai nopirktu auto. Ja Tev pietrūkst vien 300, 500 vai 1000 lati, vari aizņemties internetā mazāk kā 1 stundas laikā. Protams, procentu likmes šiem aizdevumiem ir krietni augstākas un atmaksas nosacījumi interneta kredītiem ir sliktāki nekā piedāvā auto līzings. Ar to ir jārēķinās, taču reizēm izmaksas nav vienīgais kritērijs un tieši šādās situācijas kredīti internetā var noderēt.

Cik lielu summu es varu aizņemties ?

Patēriņa kredīti, sevišķi ātrie kredīti savā ziņā ir “tumšais zirdziņš”. No vienas puses, ir daudzas reklāmas, kurās tiek solīts “pirmais kredīts bez maksas”, taču tas ir spēkā tikai dažos uzņēmumos. Papildus tam maksimālā summa, ko var dabūt bez procentiem ir tikai 200 lati, turklāt uz 1 mēnesi. Tas viennozīmīgi ir par maz, lai nopirktu auto, taču ir arī aizdevēji, kas gatavi iedot kredīta līdz pat 7000 latiem.

Viens no veidiem kā dabūt aizdevumu līdz pat 2000 ls, 3000 ls, 5000 ls vai visiem 7000 ls ir galvotāja vai ķīlas piesaistīšana. Mūsdienās ķīla un galvotājs ir gluži vai zelta vērtībā un ļauj būtiski samazināt ikmēneša maksājuma apmēru, kā arī iegūt daudz lielāku aizdevuma summu. Auto līzings bez oficiāliem ienākumiem šajā aspektā nav nekāds izņēmums un var tikt iegūts lētāk, piedāvājot atbilstošu ķīlu.

Cik maksā auto līzings vai auto kredīts ?

Lētākais patēriņa kredīts sākas no 22% gadā, turpretim izdevīgākie ātrie kredīti prasa vismaz 10% no aizdevuma summas mēnesī. Precīza procentu likme un komisijas maksas apmērs lielajiem kredītiem iepriekš nav zināms un tiek noteikts katram klientam individuāli. Ja uzskati, ka patēriņa kredīti varētu būt Tev noderīgi, ielūkojies autokrediti.lv sadaļā kredīti internetā un, iespējams, atradīsi meklēto risinājumu.

Lai saņemtu aizdevumu rīkojies šādi – (a) salīdzini variantus, (b) piesakies kredītam, (c) seko aizdevēja instrukcijām, (d) saņem naudu. Pirms parakstīt līgumu, obligāti to izlasi līdz beigām, bet, ja ir kādi neskaidri jautājumi, droši jautā uzņēmuma darbiniekiem. Labāk būt drosmīgam un informētam nekā pēc tam saskarties ar nepatīkamiem pārsteigumiem.

Kam līzings tiek atteikts ?

Šobrīd auto līzings bez oficiāliem ienākumiem parasti tiek atteikts klientiem ar negatīvu kredītvēsturi. Tas pilnā mērā ir spēkā situācijās, kad tiek mēģināts aizņemties no bankas vai bankas meitas uzņēmuma. Teorētiski, ja esi parādā bankai, vari mēģināt dabūt kredītu kādā no līzinga uzņēmumiem, kas nepieder bankām, jo tiem nav pieeja Latvijas bankas kredītu reģistram (oficiālais parādnieku reģistrs). Tajā pašā laikā, ja neesi pildījis parādsaistības pret parastajiem uzņēmumiem, tad, visticamāk, esi iekļauts privāto uzņēmumu uzturētajās parādnieku datu bāzēs (Creditreform, Paus Konsults u.c.). Otrajā gadījumā aizņemties no nebanku kreditoriem arī nebūs iespējams.

Atmetot sliktu kredītvēsturi, auto līzings tiek atteikts arī cilvēkiem, kam nav regulāri (pastāvīgi) ienākumi un personām, kas neatbilst uzņēmuma izvirzītajam vecuma slieksnim (parasti no 18 gadiem līdz 65 gadiem.

Kopumā auto līzings bez oficiāliem ienākumiem ir vajadzīgs daudziem, kas saņem ienākumus, nemaksājot nodokļus, diemžēl iespējas ir ļoti ierobežotas vai arī krietni dārgākas. Aizņemieties atbildīgi un rūpīgi izvērtējiet savu maksātspēju.

© Auto Kredīti un līzings internetā