Auto līzings bez bankas starpniecības


Bankas Latvijā šobrīd ir pārbāztas ar naudu, taču nesteidzas to aizdot vietējiem iedzīvotājiem. Tas apgrūtina iespējas iegādāties normālu automobili, taču vienmēr ir citi varianti. Auto līzings bez bankas starpniecības ļauj aizņemties pat 15 tūkstošus eiro vienas dienas laikā. Maksimālais termiņš – 5 gadi.

Izdevīgs auto līzings bez bankas starpniecības un bez ķīlas

 

Auto pirkšana ir nozīmīgs solis ikviena autovadītāja dzīvē. Nav svarīgi, vai tas ir pirmais auto vai jau sestais vai devītais. Auto iegāde ir kā pirmais randiņš. Kaut kas par otru pusi ir zināms, ir priecīgs satraukums, gaidas, bet iznākums vēl nav zināms. Gan dodoties uz randiņu, gan pērkot auto, ir vajadzīga nauda, bet, ja tās nav, to iespējams aizņemties.

Šobrīd auto līzings Latvijā bez bankas starpniecības ir pieejams ikvienam:

  • no 18 gadiem;
  • ar regulāriem, pierādāmiem ienākumiem;
  • kas nav iekļauts parādnieku datu bāzēs.

Ja Tu neatbilsti kādām no šīm prasībām (izņemot minimālo vecumu), joprojām vari pieteikties līzingam. Lai aizņemtos būs vajadzīga ķīla vai galvotājs.

Uz kādiem nosacījumiem tiek izsniegts līzings ?

Saskaņā ar līguma nosacījumiem, auto līzingu var saņemt uz termiņu līdz 5 gadiem. Maksimālā aizdevuma summa ir 90% no auto vērtības. Tas nozīmē, ka līzinga ņēmējam pašam ir jānodrošina vismaz 10% līdzfinansējums. Ja auto vērtība ir 3000 eiro, tad pašam uz rokas ir jābūt vismaz 300 eiro, bet jārēķinās, ka minimālais līdzfinansējums ir 250 eiro.

Ko darīt situācijās, kad nav nauda pirmajai iemaksai ? Kredīti internetā (skat. sadaļu lapas augšpusē) ļauj aizņemties pat līdz 15000 eiro 15 minūtēs, taču aizdevuma procentu likmes var būt salīdzinoši augstas. Daudz izdevīgāk ir aizņemties mazu summu uz nelielu termiņu no draugiem vai radiem.

Kas vajadzīgs naudas saņemšanai ?

Piesakoties līzingam bez bankas starpniecības, ir jāaizpilda vienkārša anketa, kurā jānorāda dati par sevi un pērkamo automašīnu. Uzņēmuma pārstāvji izvērtēs saņemto informāciju un aptuveni 30 minūtēs (darba dienās) sniegs atbildi par līzinga pieejamību. Ja lēmums būs pozitīvs, papildus epastā saņemsi arī līguma paraugu un kredīta atmaksas grafiku. Auto līzinga līgumā būs norādīta visa informācija, kas Tev jāzina, t.sk. izmaksas un ikmēneša maksājuma apmērs.

Pieteikšanās līzingam noris internetā un tās noslēgšanai būs jāpārskaita 1 cents uz uzņēmuma bankas kontu. Maksājums nepieciešams, lai pārliecinātos, ka esi patiesais konta īpašnieks un vēlāk pārskaitītu naudu uz pareizo kontu.

Svarīgi – pieteikuma aizpildīšana neuzliek nekādas saistības, taču ļauj uzzināt, uz kādiem noteikumiem tiek piedāvāts auto līzings bez bankas iesaistes. Ja piedāvājums apmierina, paraksti līgumu un dodies uz CSDD, lai pārrakstītu sevi kā auto turētāju.

Kādas ir prasības pret automašīnu ?

Diemžēl vai par laimi, ne visus auto var nopirkt bez bankas starpniecības līzingā. Pirmais ierobežojums ir auto cena – 15 tūkstoši eiro. Lielāku summu auto iegādei var saņemt tikai no bankas vai to meitasuzņēmumiem, taču pirkt auto, kas maksā vairāk par 5000 eiro mūsdienās ir neprāts. Kopējās prasības pret automašīnām ir šādas:

  • auto ir jābūt izietai tehniskai apskatei un OCTA apdrošināšanai;
  • automašīna nedrīkst būt vecāka par 20 gadiem;
  • pērkot automobili, kura vērtība pārsniedz 3000 eiro, būs vajadzīga arī KASKO apdrošināšana.

 

Pēc auto iegādes pircējam ir pienākums informēt līzinga devēju par jebkurām būtiskām izmaiņām auto tehniskajā stāvoklī. Finanšu auto līzings bez bankas starpniecības paredz, ka līzinga ņēmējs kļūst par 100% auto īpašnieku tikai tad, kad ir nomaksāta visa aizdevuma summa. Visu pārējo laiku automobilis ir nodots lietošanā bez jebkādiem ierobežojumiem.

Atbildīga aizņemšanās

Pirms pieņemt lēmumu par auto iegādi līzingā, rūpīgi izvērtē savas vajadzības un finansiālās iespējas. Daudz labāk ir savilkt jostu vai nopirkt lētāku automašīnu, nekā iegādāties transportlīdzekli, kas ir dārgāks par reālajām iespējam. Auto ir paredzēts, lai pārvietotos ātrāk un uzlabotu dzīves kvalitāti, nevis apgrūtinātu ikdienu. Aizņemies atbildīgi.

© Auto Kredīti un līzings internetā