AMSERV


Uzņēmums AMSERV piedāvā iegādāties piecu marku automašīnas – Toyota, Peogeot, Opel, Chevrolet un Lexus. Papildus tam Amserv motors amserv logonodrošina arī auto diagnostiku, remontu, līzingu, apdrošināšanu, auto mazgāšanu, kā arī lietotu automobiļu un rezerves daļu tirdzniecību.

Amserv kontakti

SIA “AMSERV Motors” (reģ nr. 40003403905) galvenais birojs un auto salons atrodas Rīgā, Krasta ielā 3 (LV-1003). Papildus tam uzņēmumam ir izveidotas vairākas filiāles visā Latvijā:

  • Amserv Krasta – (Rīga, Krasta 66, tel. nr. 6 7078000)
  • Amserv Ventspils – (Ventspils, Zvaigžņu 15, tel.nr. 63607755)
  • Amserv Liepāja – (Liepāja, Brīvības 146b, tel.nr. 63483930)

Vai šis ir izdevīgākais auto tirgotājs Latvijā ?

Nav nekāds noslēpums, ka jauna auto iegāde pa kabatai ir tikai ļoti nelielai daļai Latvijas iedzīvotāju. Pērkot auto personīgai lietošanai, parasti tiek pirkts mazlietots vai lietots automobilis, kas ir ekonomiski daudz izdevīgāk. Tajā pašā laikā, ja automašīna ir vajadzīga uzņēmuma vajadzībām, tad reizēm, Latvijas nodokļu politikas īpatnību dēļ izdevīgāk ir pirkt jaunu auto. Lai pirkums būtu izdevīgs, ir svarīgi pirms auto iegādes aplūkot vairāku auto dīleru piedāvājumus. Jaunu auto tirdzniecība Latvijā piedzīvo stagnāciju, līdz ar to pastāv iespēja iegūt ļoti labus nosacījumus no daudziem auto tirgotājiem.

Šobrīd uzņēmums nešaubīgi ir viens no tiem auto tirgotājiem, kam uzticas daudzi. Darbojoties šajā nozarē jau vairāk kā 20 gadus, Amserv motors ir spējuši kļūt par prestižu auto marku tirdzniecības partneriem. Turpinot uzņēmuma izaugsmi, Amserv ir atvēruši filiāli arī Igaunijā, Tallinā, kur papildus tirgo arī Hyuandai un SAAB markas automobiļus. Neskatoties uz iepriekš minēto, Latvijas iedzīvotājiem Amserv asociējas, galvenokārt, ar Toyotas markas automašīnām un tās pārstāvju piedalīšanos Radio Swh raidījumā “Radio kurbulis” daudzu gadu garumā.

Kur es varu uzzināt vairāk par Amserv piedāvājumu ?

Kā jau katram sevi cienošam uzņēmumam arī SIA “Amserv Motors” ir izveidota sava mājas lapa, kurā var atrast visu jūs interesējošo informāciju. Mājas lapā Amserv. lv variet detalizētāk iepazīties ar uzņēmuma dibināšanas vēsturi, akcijas piedāvājumiem, vērtībām, aplūkot pieejamo automobiļu katalogu. Ja vēlaties sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem, izmantojot sadaļā kontakti norādīto kontaktinformāciju vai dodieties uz kādu no uzņēmuma saloniem.

© Auto Kredīti un līzings internetā