Aizņemšanās pret auto ķīlu


Vai aizņemšanās pret auto ķīlu ir tā vērta ? Atbilde – Jā, ja esi pārliecināts, ka spēsi atmaksāt parādu līgumā noteiktajā laikā. Jā, ja kredīti internetā (skat. augšā) nespēj atrisināt tavas problēmas, jo vajadzīgs lielāks aizdevums. Nē, ja neesi apsvēris citas iespējas un nezini, vai atmaksāsi kredītu savlaicīgi. Aizņemies atbildīgi.

Kādus nosacījumus Latvijā paredz aizņemšanās pret auto ķīlu?

Viss ir pavisam vienkārši. Tev ir auto ? Tu vari dabūt aizdevumu. Patiesībā jau pastāv virkne ierobežojumu, bet par visu pēc kārtas. Tu vari pieteikties kredītam pret auto kīlu šeit 24 stundas dienaktī, 365 dienas gadā. Pieskoties aizdevumam uzņēmuma darba laikā, atbildi saņemsi vidēji 30 minūšu laikā. Pieteikties aizdevumam vari visi, kuru auto nav vecāks par 20 gadiem un ir saņēmis visas atļaujas, lai pārvietotos pa Latvijas autoceļiem.

Vai aizņemoties pret auto man būs jāiet kājām ?

Nē. Aizņemšanās pret auto garantiju jeb ķīlu paredz, ka klients saņem aizdevumu, taču drīkst turpināt lietot savu auto. Tas nozīmē, ka teiciens – Tev ir auto, Tev ir nauda ir samērā tuvu patiesībai. Iegūsti aizņēmumu 1 dienas laikā un brauc ar auto tāpat kā iepriekš.

Vai aizņemšanās pret automašīnu ir dārga ?

Salīdzinot ar aizņemšanos bankā, aizdevums pret automobili ir dārgāks. Tajā pašā laikā tas ir krietni lētāks nekā ātrie kredīti vai pat vairums patēriņa kredītu. Šo pakalpojumu parasti izvēlas klienti, kuriem vajadzīgs kredīts ar atmaksas grafiku (ilgtermiņā) vai arī vienkārši nav iespējams aizņemties lielāku naudas summu no bankas.

Kāds ir maksimālais termiņš uz kuru es varu aizņemties ?

Aizņemšanās pret automašīnas kīlu ļauj iegūt aizdevumu uz laiku līdz 5 gadiem. Maksimālā kredīta summa ir 90% no auto novērtējuma vērtības, bet ne vairāk kā 10 tūkstoši latu. Ja vēlies samazināt ikmēneša maksājumu, izvēlies garāku termiņu. No otras puses, izvēloties ilgāku atmaksas periodu beigās būsi pārmaksājis daudz vairāk. Varam secināt, ka izvēles iespējas ir vairākas un atkarīgas no katras konkrētās situācijas.

Kur es varu uzzināt vairāk par šo aizņemšanās veidu.

Tu apsver, vai aizņemšanaš pret auto ir Tev piemērotākais risinājums, bet vēl neesi izlēmis ? Papildus informācija pieejama šeit.

© Auto Kredīti un līzings internetā