Mogo.lv kredīts


Uzņēmumus “Mogo” izsniedz kredītu pret auto ķīlu un kredītu auto iegādei līdz 90% no automašīnas novērtējuma. Naudu vari saņemt jau 1 darba dienas laikā. Uzzini vairāk par Mogo.lv kredīts vai lasi turpinājumu un esi gudrāks nekā 97,6% Latvijas iedzīvotāju.

Pieteikties Mogo kredītam

mogo.lv kredīts
 

Piesakies aizdevumam tagad un mazāk kā 30 minūtēs (darba dienās) saņemsi tikai sev paredzētu kredīta piedāvājumu. Uzzini savas iespējas un guli mierīgi. Tavs auto ir tava lielākā vērtība. Pieteikt kredītu pret automašīnu mogo var ikviens, kura auto nav vecāks par 20 gadiem. Papildus tam automobilim ir jābūt izietai tehniskai apskatei un derīgai OCTA apdrošināšanai.

Lai darījums būtu veiksmīgs, rūpīgi izvērtē savas vajadzības un maksātspēju. Mogo.lv kredīts var būt noderīgs situācijās, kad naudu vajag tūlīt un tagad vai reizēs, kad neviens neaizdod. Tajā pašā laikā ir skaidrs, ka jebkurš naudas kredīts ir tikai īslaicīgs risinājums un ideālā gadījumā būtu jāiztiek bez aizņemšanās.

Cik lielu summu es var aizņemties ?

Mogo aizdod kredītu līdz pat 15 000 EUR, taču ne vairāk kā 90% no auto novērtējuma vērtības. Naudas aizdevums pieejams uz laiku no 1 mēneša līdz 5 gadiem un procentu likmes ir krietni izdevīgākas nekā piedāvā ātrie kredīti internetā.

Svarīgākais – saņemot kredītu, Tu vari turpināt lietot savu auto. Tev ir auto, Tev ir nauda ! Kopumā kredīts pret automašīnu var izlīdzēt ikvienam, kas nespēj aizņemties bez ķīlas vai arī vēlas iegūt kredītu bez banku palīdzības.

Mogo priekšrocības

 • Nauda pret auto līdz 90% no novērtējuma vērtības; 
 • Saņemot kredītu, vari turpināt lietot savu automašīnu; 
 • Kredīts pret ķīlu pieejams arī ar negatīvu kredītvēsturi; 
 • Parādu vienmēr vari atmaksāt pirms termiņa (bez papildus maksas); 
 • Kredītam vari pieteikties internetā (skat. informāciju ievadā).
Aizņēmums automašīnas iegādei 

Uzņēmuma Mogo finanšu līzings sniedz iespēju nopirkt savu auto tagad un katru mēnesi maksāt vienādu naudas summu. Tu vari saņemt no 200 eur līdz 15 000 eur uz laiku līdz 60 mēnešiem. Lai nopirktu auto Tev vajadzēs pašam segt vismaz 10% no auto iegādes vērtības  . Pašlaik ikviens uzņēmums pievērš uzmanību ikvienam, kas vēlas pirkt auto un līdzfinansējums ir ļoti būtisks kritērijs. Ja auto ir vajadzīgs steidzami, bet nav nauda pirmajai iemaksai, aplūko, kuri patēriņa kredīti var izlīdzēt.

Izvēloties auto, kura vērtība pārsniedz 3000 eur, Tev būs papildus jāiegādājas arī KASKO apdrošināšana. Tā, protams, ir papildus izmaksu pozīcija, taču garantē, ka problēmu gadījumā visas papildus izmaksas segs auto apdrošinātājs. Ņem vērā – auto vecums nedrīkst pārsniegt 20 gadus.

Mogo auto līzinga priekšrocības
 • Pieteikšanās aizdevumam internetā (kredīta piedāvājums 30 minūtēs);
 • Aizdevuma atmaksas termiņš 5 gadi; 
 • Naudu vari atmaksāt arī ātrāk bez papildus maksas; 
 • Auto pārdevējs var būt gan fiziska, gan juridiska persona;
 • Auto kredīts kopā ar mogo pieejams no 18 gadiem; 
 • Maksimālā kredīta summa ir 15000 eur. 

mogo.lv kredīts

Kam kredīts nav piemērots ?

Tev ir slikta pieredze ar aizņemšanos, neesi pārliecināts, ka spēsi atmaksāt parādu savlaicīgi. Steidzami vajag naudu, bet nezini tieši cik ? Ja atbilde uz kaut vienu no šiem jautājumiem ir “Jā”, tad ļoti rūpīgi izvērtē savu turpmāko rīcību. Mogo kredīts sniedz iespēju aizņemties naudu gan auto iegādei, gan pret auto ķīlu, taču tās ir nopietnas finansiālās saistības. Aizņemies atbildīgi.

© Auto Kredīti un līzings internetā