Inserviss auto kredīts


Uzņēmums “Inserviss group” bija viena no pirmajā firmām Latvijā, kas piedāvāja līzinga pakalpojumus plašam iedzīvotāju lokam. Inserviss auto  kredīts ļāva tikt pie sava auto daudziem iedzīvotājiem, kam pretējā gadījumā būtu jākrāj nauda gadiem. Šobrīd šis uzņēmums un līdz ar to arī inserviss auto kredīts  jau ir vēsture, taču nopirkt auto līzingā joprojām ir iespējams. Labus piedāvājumus vari atrast pie mums sadaļā – auto līzings.

Kur palika Inserviss auto kredīts ?

Saskaņā ar Inserviss sniegto informāciju 2011. gadā uzņēmumu pastarpināti nopirka Francijas korporācija “Societe General”. Pēc darījuma veikšanas Inserviss tika pārsaukts par Aizdevums. lv un kopš tā brīža darbojas ar šo nosaukumu. Tajā pašā laikā ir skaidrs, ka nav jēga skumt, jo pašlaik auto kredītu tirgū ir novērojama salīdzinoši liela konkurence, kas ļauj atrast katram piemērotu piedāvājumu. No otras puses, ja ir pretenzijas pret bankām, vai vienkārši ir vajadzīgs auto līzings bez banku starpniecības, tad piedāvājumu skaits kļūst stipri ierobežotāks.

Kā nopirkt auto lētāk ?

Viens no veidiem kā iegādāties automašīnu lētāk ir rīkoties apzināti. Lai tas notiktu, ir svarīgi apzināties savas finansiālās iespējas un vajadzības. Dodoties pie auto pārdevēja neizrādi īpašu interesi par automobili, pat, ja Tev tas ļoti patīk. Pamanot kaut niecīgāko interesi, pārdevējs automašīnas cenu nekādā gadījumā nelaidīs lejā, jo zinās, ka Tev ir āķis lūpā. Kad auto ir apskatīts un atzīts par labu esam, sākas kaulēšanās daļa. Lielāka iespēja samazināt cenu būs tajā brīdī, kad auto pārdevējs ir noguris vai arī situācijās, kad auto tiek mēģināts notirgot jau ilgstoši.

Protams, pastāv iespēja, ka pārdevējs nav gatavs pazemināt cenu ne par santīmu. Ja tā, tad izvērtē, cik ļoti Tev auto patīk un vai tādu pašu modeli nevari nopirkt lētāk pie kāda cita. Laba vieta, kur gūt priekšstatu par auto cenām ir ss-lv. Šis ir pats lielākais sludinājumu portāls un tajā notirgot auto cenšas pat lielie, oficiālie dīleri. Inserviss auto kredīts var būt miris, bet tas nenozīmē, ka, lai nopirktu automašīnu pašam ir jāsakrāj vesela bagātība.

Atbildīga aizņemšanās

Pirms pieņemt lēmumu par vai pret auto pirkšanu kredītā, rūpīgi izvērtē savas vajadzības un finansiālās iespējas. Tikai rīkojoties pārdomāti varēsi būt drošs, ka saņemtais pakalpojums atbilst tavām interesēm. Diemžēl Inserviss auto kredīts vairs nepastāv, taču Tev joprojām ir iespēja nopirkt auto kredītā, izmantojot mūsu sniegtos padomus. Aizņemies atbildīgi.

© Auto Kredīti un līzings internetā