Auto uz nomaksu


Reti, kurš ir tik bagāts, lai nopirktu automašīnu tikai par saviem līdzekļiem. Auto uz nomaksu jeb auto līzings ļauj nopirkt auto jau šodien, bet maksāt par to katru mēnesi vienādu summu. Auto līzings līdz 10 000 Ls ir pieejams 1 dienā uz laiku līdz 5 gadiem.

Kas vajadzīgs, lai nopirktu auto uz nomaksu ?

Pats svarīgākais pērkot mazlietotu vai lietotu automašīnu ir atrast pareizo automobili. Paviršība auto iegādes procesā vēlāk var maksāt ļoti dārgi. Remonti seko viens otram un kādā brīdī tikai saproti, ka auto remontēšana jau ir izmaksājusi vairāk nekā tās iegādes vērtība. Protams, pārdot auto šajā brīdī vairs nav nekāda jēga, jo tas ir pilnībā pārskrūvēts, taču tas, ka naudu varēja izlietot labāk, tas ir vairāk kā skaidrs.

Brīdī, kad atrasts savs sapņu auto un esi pārliecināts, ka vajadzīgs finansiāls atbalsts no malas, jārīkojas šādi:

  • piesakies auto līzingam vai kādam no patēriņa kredītiem;
  • aizpildi pieteikuma anketu;
  • pārskaiti 1 santīmu (reģistrēšanās maksa) uz aizdevēja bankas kontu;
  • seko aizdevēja instrukcijām;
  • saņem naudu un iegādājies auto uz nomaksu.

Svarīgi – auto līzings paredz, ka Tev ir jābūt 10% pirmajai iemaksai, savukārt patēriņa kredīti šādu prasību neizvirza.

Salīdzinoši daudz vieglāk un ātrāk ir iegūstami patēriņa kredīti (līdz 2000 Ls), taču to procentu likmes vairumā gadījumu ir augstākas nekā prasa auto līzings. No otras puses, interneta kredīti ļauj saņemt naudu 15 minūtēs un izlietot to pēc saviem ieskatiem. Turpretim, lai saņemtu auto līzingu ir jādodas uz CSDD, jāreģistrē sevi kā auto lietotāju, bet automašīna reāli par tavu īpašumu paliek tikai tajā brīdi, kad visa līzinga summa ir nomaksāta.

Auto uz nomaksu bez banku starpniecības – vai izdevīgi ?

Kredīts bez banku starpniecības paredz, ka auto tiek nopirkts uz nomaksu vai uzreiz vienā maksājumā. Tradicionāli banku aizdevumi ir lētāki, taču šobrīd aizņemties bankā ir kļuvis krietni grūtāk. Ja jūsu ienākumi ir augsti, nav pilnīgi nekādu kredītsaistību, nav apgādājamo un ir tīra kredītvēsture, tad automašīna uz nomaksu būs iegūstama vieglāk par vieglu. Ja kāds no šiem punktiem netiek izpildīts, tad iznākums iepriekš vēl nav zināms.

Auto uz nomaksu bez bankas ir izdevīgs tiem klientiem, kam ir vajadzīgs lietots vai mazlietots auto, kura vērtība nepārsniedz 1000 ls, 2000 ls vai 5000 ls. Ja kredīta summa pārsniedz šīs vērtības, tad aizdevumi internetā, visticamāk, nevarēs palīdzēt.

Auto uz nomaksu ar sabojātu kredītvēsturi

Negatīva jeb sabojāta kredītvēsture ir kā zīmogs, kas būtiski apgrūtina iespējas saņemt jebkuru kredītu. Hipotekārais kredīts, automašīna uz nomaksu vai auto līzings, visi šie aizdevumu veidi ir iegūstami krietni grūtāk, ja ir slikta kredītvēsture. Vienīgā iespēja dabūt papildus naudu, turklāt arī bez jebkādām garantijām ir patēriņa kredīti. Teorētiski aizdevumu varētu saņemt, ja iepriekšējās parādsaistības vai kavētās kredītsaistības ir nokārtotas. Pretējā gadījumā vienīgais risinājums ir aizņemties pret ķīlu.

Kā vēl es varu iegādāties auto uz nomaksu ?

Auto kredīts un auto līzings nebūt nav vienīgais veids, kā dabūt naudu, lai nopirktu auto uz nomaksu. Radi, draugi, paziņas, kolēģi vai jebkurš cits jums tuvs cilvēks var aizdot naudu, ja vien ir labas savstarpējās attiecības un pietiekams finansējums. Protams, lūgt naudu no citiem cilvēkiem ir daudz grūtāk nekā pildīt līgumsaistības pret juridisku personu, bet tas noteikti ir finansiāli izdevīgāk.Teorētiski lietoti auto uz nomaksu var tikt iegādāti arī, izmantojot sludinājumus internetā, pie nosacījuma, ka pārdevējs jums uzticas un ir gatavs gaidīt naudu ilgāku laiku.

Kopumā auto iegāde uz nomaksu ir iespējama dažādos variantos, taču, lai darījums būtu veiksmīgs, obligāti izvērtējiet savu maksātspēju, pašreizējos izdevumus un aizņemieties atbildīgi.

© Auto Kredīti un līzings internetā